بانو نیوز

خبرهای ایران و جهان

حمله تند احمدی به صداوسیما درباره گزارشگران تازه‌کار

خیلی اذیت شدیم که توانستیم بازی زنده گزارش کنیم؛ پس از هفت سال کار در رادیو، دو سه سال مسابقات ضبطی بعد از ساعت یک شب را گزارش می‌کردم و تازه به من می گفتند ضعیف هستم اما حالا دوستان به راحتی و خیلی زود بازی زنده گزارش می کنند

در اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره فیلم‌های ورزشی، یکی از چهره‌های برتری که توانست تندیس این جشنواره از آن خود کند، محمدرضا احمدی بود؛ او در بخش بهترین گزارشگر سال توانست جایزه را از آن خود کند و پس از آن پشت تریبون رفت و به انتقاد از رویه سازمان صدا و سیما نسبت به جدید گزارشگران جدید پرداخت؛ احمدی در ابتدای صحبت‌های خود با بیان این‌که شاید صحبت‌هایم برای خودم شر هم بشود، انتقادات خود علیه صدا و سیما را مطرح کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، احمدی که به عنوان نورچشمی مدیران صداوسیما شناخته می‌شد، با این انتقادها نشان داد که رابطه خاصی با مسوولان مربوطه ندارد‌. او گفت: خوشحالم که آقا عادل (فردوسی‌پور) عزیز را دوباره دیدم و جایش خیلی خالی است؛ می‌خواهم بگویم واقعا در این هفده سالی که در رادیو و ده سالی که در تلویزیون کار کردم پوستم کنده شد. واقعا پوستم کنده شد و از این‌جا می‌خواهم پیامی برای آقای معتضدی مدیر شبکه ورزش سیما و دیگر دوستانی که در عرصه ورزش تلویزیون کار می‌کنند، دارم که امیدوارم آن را بشنوند؛ تو را به خدا بگذارید بچه ها پله پله بالا بیایند.

حمله شدید احمدی به صداوسیما درباره گزارشگران تازه‌کار

احمدی ادامه داد: ما خیلی اذیت شدیم که توانستیم بازی زنده گزارش کنیم؛ پس از هفت سال کار در رادیو، دو سه سال مسابقات ضبطی بعد از ساعت یک شب را گزارش می‌کردم و تازه به من می گفتند ضعیف هستم اما حالا دوستان به راحتی و خیلی زود بازی زنده گزارش می کنند. من نگران هستم و می‌ترسم شان گزارشگری فوتبال، این رشته مقدس از بین برود.

محمدرضا احمدی در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرد که این روزها در حال مجری‌گری در برنامه فوتبال برتر است و مسابقات فوتبال داخلی و خارجی را هم گزارش می‌کند و باید این صحبت‌های انتقادی او چه واکنشی از سوی مسئولان صدا و سیما دارد و به قول خودش برای او شر خواهد شد یا خیر؟


[ بازدید : 137 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 22 اسفند 1399 ] [ 22:50 ] [ بانو نیوز ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس موشن کده مجله زندگی بهتر دکتر ارتودنسی تهران لوازم یدکی لکسوس خرید نایلون حبابدار چاپ چسب خرید نوار خطر ضربه گیر از کجا بخریم سنگ لاشه عطر زنانه اصل بهترین لپ تاپ
بستن تبلیغات [X]